0.000

1,5%

Home / 1,5%

Szanowni Państwo,

Fundacja na Rzecz Dzieci z Chorobą Nowotworową „Wyspy Szczęśliwe” zwraca się z uprzejmą prośbą o przekazanie 1% podatku dochodowego.

Nasza Fundacja od wielu lat prowadzi swoją działalność, zdobywając fundusze wspomagające zaopatrzenie w bardzo drogie leki i specjalistyczną aparaturę dla dzieci z chorobami nowotworowymi leczonych w Klinice Onkologii i Hematologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie.
Przy bardzo kosztownej i długotrwałej terapii onkologicznej i niewystarczających środkach z budżetu każda wpłata jest bardzo ważna.
W onkologii nie można stosować półśrodków, dlatego liczymy na wsparcie finansowe z Państwa strony, które przyczyni się do poprawy efektywności leczenia naszych małych pacjentów.

Wpłaty prosimy przekazywać na konto Fundacji:

PKO BP IO Kraków nr 83 1020 2892 0000 5302 0150 8522

Aby przekazać 1,5% podatku dochodowego dla dzieci z chorobami nowotworowymi wystarczy w zeznaniu podatkowym wypełnić odpowiednie rubryki danymi fundacji. Nie trzeba wpłacać pieniędzy na konto fundacji – zrobi to Urząd Skarbowy.

Przykładowo w fomularzu PIT-37 należy wpisać:

  rubryka 137: KRS 0000225443
rubryka 138: obliczona kwota

Dziękujemy wszystkim bardzo serdecznie za wsparcie dla naszych Podopiecznych!

Możecie też Państwo skorzystać z bezpłatnego programu do wypełniania deklaracji,
gdzie dane naszej fundacji są automatycznie uzupełnione. Program nie wymaga instalacji, działa w każdej przeglądarce internetowej.PRZEJDŹ DO PROGRAMU PITaxDarmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowychw ramach projektu PITax.pl dla OPP.